Author: admin

[vc_row css_animation="" row_type="row" use_row_as_full_screen_section="no" type="full_width" angled_section="no" text_align="left" background_image_as_pattern="without_pattern"][vc_column width="1/2"][vc_widget_sidebar sidebar_id="artikull3"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_custom_heading text="PSE DUHET PËRDORUR AVULLI MBI LËKURË?" font_container="tag:h1|font_size:40px|text_align:left" use_theme_fonts="yes"][vc_empty_space][vc_column_text]Nëse lëkura juaj është vazhdimisht e thatë, e pajetë dhe e mbingarkuar ose edhe thjesht e lodhur, truku për një çehre të shëndetshme dhe me shkëlqim mund...

[vc_row css_animation="" row_type="row" use_row_as_full_screen_section="no" type="full_width" angled_section="no" text_align="left" background_image_as_pattern="without_pattern"][vc_column width="1/2"][vc_widget_sidebar sidebar_id="artikull2"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_custom_heading text="A ËSHTË NIACINAMIDA ÇELËSI PËR NJË LËKURË TË SHËNDETSHME?" font_container="tag:h2|font_size:40px|text_align:left" use_theme_fonts="yes"][vc_empty_space][vc_column_text] Me një bollëk përbërësish të reklamuar si shpëtimtarët e lëkurës, mund të jetë e ndërlikuar të përzgjedhësh atë që funksionon në të vërtetë. I...

[vc_row css_animation="" row_type="row" use_row_as_full_screen_section="no" type="full_width" angled_section="no" text_align="left" background_image_as_pattern="without_pattern"][vc_column width="1/2"][vc_widget_sidebar sidebar_id="artikull1"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_custom_heading text="A ËSHTË ACIDI LAKTIK EKSFOLJANTI I DUHUR PËR JU?" font_container="tag:h1|font_size:40px|text_align:left" use_theme_fonts="yes"][vc_empty_space][vc_column_text] Me acidet eksfoljante gjithnjë të pranishme në rutinat tona të kujdesit të lëkurës, ne e dimë që acidi laktik eksfoljon, hidraton dhe e bën...

0
Your Cart is empty