Acid Alfa Hidroksi The Inkey List

2,050L

Alpha Hydroxy Acid The Inkey List

 

Derivat i acideve frutore, ky eksfoljant i butë është i formuluar të përmirësojë teksturën e lëkurës. Ky produkt largon qelizat e vdekura nga sipërfaqja e lëkurës, duke i dhënë lëkurës shkëlqim e duke njëtrajtësuar tonin e lëkurës. Ky serum është një pikë e mirë fillimi, nëse nuk keni provuar eksfoljimin kimik më parë.

Përshkrimi
  • 10% Acide Frutore
  • 15% Acid Hialuronik
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë, pas pastrimit të fytyrës, butësisht aplikoni 1-2 pika mbi fytyrë dhe qafë.
Përbërësit
Water (Aqua / Eau), Propanediol, Vaccinium Myrtillus (Bilberry) Fruit Extract, Glycerin, Saccharum Officinarum (Sugar Cane) Extract, Ascorbyl Glucoside, Sodium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Xanthan Gum, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Sodium Benzoate, Allantoin, Sodium Levulinate, Potassium Sorbate, Sodium Anisate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart