10% Acid Azelaik The Ordinary

1,450L

Azelaic Acid Suspension 10% The Ordinary

Acidi Azelaik i jep shkëlqim lëkurës, njëtrajtëson tonin e lëkurës dhe redukton inflamacionin e shkaktuar prej akneve. Punon si një antioksidant efektiv dhe pranohet nga të gjitha llojet e lëkurave.

Nuk ka gjendje!

Përshkrimi
  • Acid Azelaik 10% i përqendruar
Si ta përdor?
Vendosni një sasi të vogël mbi pëllëmbën e dorës dhe aplikojeni mbi lëkurë të pastër.
Përbërësit
Aqua (Water), Isodecyl Neopentanoate, Dimethicone, Azelaic Acid, Dimethicone/Bis-Isobutyl PPG-20 Crosspolymer, Dimethyl Isosorbide, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polysilicone-11, Isohexadecane, Tocopherol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Isoceteth-20, Polysorbate 60, Triethanolamine, Ethoxydiglycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart