Acid Beta Hidroksi The Inkey List

2,050L

Beta Hydroxy Acid The Inkey List

 

Një eksfoljant, i cili depërton poshtë sipërfaqes së lëkurës për të zhbllokuar poret, targetuar pikat e zeza dhe reduktuar mbiprodhimin e yndyrës.
Ky serum përmban 2% Acid Salicilik dhe është ideal për lëkura më të yndryshme, sepse natyra anti-inflamatore dhe anti-bakteriale e acidit qetëson aknet e shfaqura. Nuk shkakton tharje lëkure, sepse përmban 1% Acid Hialuronik

Përshkrimi
  • 2% Acid Salicilik
  • 1% Acid Hialuronik
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Hidh 1-2 pika mbi fytyrë dhe qafë pas pastrimit të lëkurës.
Përbërësit
Water (Aqua / Eau), Propanediol, Betaine, Salicylic Acid, Sodium Hyaluronate, Zinc PCA, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Maltodextrin, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Biosaccharide Gum-1, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart