Acid Hialuronik The Inkey List

1,350L

Hyaluronic Acid The Inkey List

 

Acidi Hialuronik është një përbërës i fuqishëm për të hidratuar lëkurën dhe mund të konsiderohet si një magnet lagështie që gjendet natyralisht në lëkurë dhe ndihmon qelizat tuaja të mbajnë sa më shumë lagështirë që është e mundur.
Ka efekt në disa shtresa të lëkurës dhe ndihmon lëkurën tuaj të shfaqet më e gjallë dhe e lëmuar, duke zvogëluar paraqitjen e rrudhave të lehta.

Nuk ka gjendje!

Përshkrimi
  • 2% Acid Hialuronik multi molekular
  • Peptide Matrixyl 3000™
Si ta përdor?
The Inkey List e sugjeron Acidin Hialuronik si hapin që ndjek larësin për të përthithur gjithë lagështirën në lëkurë dhe për të ndihmuar produktet e tjera. Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Në lëkurë të pastër dhe të thatë, aplikoni një pikë sa madhësia e një bizeleje në fytyrë dhe qafë. Shoqërojeni më pas me tonera dhe serume. Nëse do të ndiqni rrugën e eksfoljimit kimik, përdoreni pas eksfoljantit.
Përbërësit
Water (Aqua/Eau), Propanediol, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Hyaluronic Acid, Carbomer, Polysorbate 20, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart