Acid Laktik The Inkey List

1,900L

Lactic Acid The Inkey List

 

Ky eksfoljant i lehtë është formuluat për të ndriçuar dhe njëtrajtësuar lëkurën, duke ofruar edhe më shumë hidratim. Acidi Laktik largon qelizat e vdekura nga sipërfaqja e lëkurës dhe zvogëlon shfaqjen e rrudhave të lehta. E rekomanduar nëse keni lëkurë të thatë ose shumë sensitive.

Përshkrimi
  • 10% Acid Laktik
  • 1% Acid Hialuronik
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Vendosni 1-2 pika mbi fytyrë dhe qafë pas pastrimit të lëkurës.
Përbërësit
Water (Aqua / Eau), Lactic Acid, Propanediol, Glycerin, Sodium Hydroxide, PPG-26-Buteth-26, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycer- in, Trisodium Ethylenedi- amine Disuccinate, Agastache Mexicana Flower/Leaf/Stem Extract.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart