Anthelios Krem Mbrojtës kundër Diellit me SPF 50 La Roche Posay

3,500L

Toleriane Double Repair Facial Moisturizer with Broad Spectrum SPF 30 La Roche Posay

 

Ky krem pa bazë vajore me SPF 30 ka dy funksione: mirëmban lagështinë e lëkurës dhe riparon barrierën natyrale mbrojtëse të lëkurës. Një formulë unike me prebiotikë që rregullojnë mikrobiomën e lëkurës duke promovuar një lëkurë të shëndetshme dhe të butë.

Përshkrimi

 

  • Mexoplex®
  • Ujë termal La Roche Posay
Si ta përdor?
Përdoreni në mëngjes pas kremit hidratues 15 minuta përpara ekspozimit ndaj diellit. Prisni 2-3 minuta para se të aplikoni makeup.
Përbërësit
Aqua / Water, Diisopropyl Sebacate, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Alcohol Denat., Propanediol, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl TRIAZONE, C12 – 22 Alkylacrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Drometrizole Trisiloxane, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Silica, Tocopherol, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, Acrylatescopolymer, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Disodium Edta, Scutellaria Baicalensis Extract / Scutellaria Baicalensis Root Extract, T-Butyl Alcohol, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Triethanolamine, Xanthan Gum
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart