Balm Pastrues me Tërshërë The Inkey List

2,100L

Oat Cleansing Balm The Inkey List

 

Ky pastrues butësisht pastron makeup-in dhe ushqen lëkurën, duke e cilësuar ideal për lëkura të ndjeshme (sensitive). Duke kombinuar tërshërën me ceramide del një formulë perfekte për të mbështetur barrierën natyrale mbrojtëse të lëkurës.

Përshkrimi
  • 3% Vaj Kernel Tërshëre
  • 1% Copa të Grira Tërshëre
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Masazhoni një sasi të vogël mbi fytyrë dhe qafë pak të lagur për të paktën 60 sekonda. Prisni 10 minuta për të ushqyer plotësisht fytyrën para se ta shpëlani mirë me ujë. Më pas mund të ndiqni pjesën tjetër të rutinës suaj.
Përbërësit
Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetearyl Alcohol, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil, Candelilla Cera (Cire de candelilla), Silica, Sorbitan Stearate, Tribehenin, PEG-60 Almond Glycerides, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, Aqua (Water/Eau), Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Lecithin, 1,2-Hexanediol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Biosaccharide Gum-4, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart