Hepta-Peptide The Inkey List

3,500L

Hepta-Peptide The Inkey List

 

Kjo sekuencë peptidesh promovon ripërtëritjen e lëkurës dhe targeton shfaqjen e rrudhave. Kjo sekuencë prej 7 peptidesh ndihmon që t’i japë lëkurës suaj një butësi që zgjat.

Përshkrimi
  • 5% Gransome heptapeptide –7
  • Squalane
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Përhapni një shtresë të hollë në fytyrë dhe qafë të pastër. Mund të përdoret edhe për qafë dhe zonën e dekoltesë.
Përbërësit
Water (Aqua / Eau), Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Carbomer, Hyaluronic Acid, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminohydroxybutyrate, Polysorbate 20, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart