Hidratues Squalane The Inkey List

1,900L

Squalane Moisturizer The Inkey List

 

Ky vaj natyral shërben për të hidratur dhe mbrojtur lëkurën tuaj. Vaji është i lehtë dhe me bazë bimore. Redukton shfaqjen e rrudhave të lehta.

Përshkrimi
  • 100% Squalane
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Vendosni 1-2 pika mbi fytyrë dhe qafë pas kremit hidratues ose mund t’ia shtoni pikat vetë kremit hidratues.
Përbërësit
100% Squalane.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart