Krem Hidratues kundër Rrudhave Paula’s Choice

5,000L

Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator Paula’s Choice

 

Një krem që ofron hidratim të menjëhershëm, duke njëtrajtësuar tonin e lëkurës dhe duke i dhënë asaj shkëlqim. Mbron lëkurën nga stresorët mjedisorë, redukton poret e dukshme dhe i jep lëkurës butësi.

Përshkrimi
  • Niacinamidë
  • Vitaminë C
  • Adenozinë
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Shmangni konturin e syve.
Përbërësit
Water (Aqua), Cyclopentasiloxane (texture enhancer/hydration), Octyldodecyl Neopentanoate (texture enhancer), Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer (texture enhancer/film-forming agent), Glycerin (skin-replenishing), Sodium Ascorbyl Phosphate (vitamin C/antioxidant), Cetyl Alcohol (emollient), Niacinamide (skin-restoring), Dimethicone (hydration), Cetearyl Alcohol (emollient), Butylene Glycol (slip agent/hydration), Glyceryl Stearate (texture enhancer), PEG-100 Stearate (texture enhancer), Adenosine (skin-restoring), Epigallocatechin Gallate (green tea-derived antioxidant), Glucose Oxidase (hydration), Lactoperoxidase (hydration/soothing), Boerhavia Diffusa Root Extract (skin-soothing), Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract (antioxidant), Lactobacillus (hydration/skin-soothing), Polysilicone-11 (texture enhancer), Sodium Chloride (texture enhancer), Potassium Thiocyanate (hydration), Glucose (hydration), Xanthan Gum (thickener), Ceteareth-20 (solubilizing agent), Decyl Glucoside (surfactant), Citric Acid (pH adjuster), Phenoxyethanol (preservative).
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart