Krem Hidratues me Kërpudha Dëbore The Inkey List

2,200L

Snow Mushroom Moisturizer The Inkey List

 

Ky krem xhelatinoz është super-hidratues dhe ndihmon të qetësojë, zbusë dhe reduktojë skuqjet e lëkurës, duke ofruar një ndjesi freskie mbi lëkurë.

Nuk ka gjendje!

Përshkrimi
  • 0.3% Esktrakt Tremella Fuciformis
  • 2% Amino Acide
  • 0.2% Madecassoside
Si ta përdor?
Ideal në mëngjes dhe darkë. Përhapni një shtresë të hollë mbi lëkurë dhe qafë. Për një efekt të shtuar zbutjeje, vendoseni kremin në frigorifer 30 minuta përpara përdorimit.
Përbërësit
Aqua (Water/ Eau), Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Sodium Caproyl Prolinate,Lecithin,Tremella Fuciformis (Mushroom) Extract, Carbomer, Madecassoside, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Polyacrylate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart