Krem Hidratues me Peptide Drunk Elephant

9,300L

Protini™ Polypeptide Moisturizer Drunk Elephant

 

Ky krem hidratues kombinon peptide, faktorë rritës të lëkurës, amino acide mbështetëse dhe ekstrakt nga zambakët e ujit për një përmirësim të tonit dhe teksturës së lëkurës.

Përshkrimi
  • Kompleks Peptidesh
  • Ekstrat Zambakësh Uji
  • Ekstrat nga Farat e Soy-ës
Si ta përdor?
Përhapeni mbi fytyrë, qafë dhe dekolte në mëngjes dhe darkë, për t’i dhënë lëkurës suaj një pamje sa më të re dhe të hidratuar.
Përbërësit
Water/Aqua/Eau, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Bacillus/Soybean/ Folic Acid Ferment Extract, Nymphaea Alba Root Extract, sh-Oligopeptide-1, sh-Oligopeptide-2, sh-Polypeptide-1, sh-Polypeptide-9, sh-Polypeptide-11, Copper Palmitoyl Heptapeptide-14, Heptapeptide-15 Palmitate, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1, Alanine, Arginine, Glycine, Histidine, Isoleucine, Phenylalanine, Proline, Serine, Threonine, Valine, Acetyl Glutamine, Coconut Alkanes, Coco-Caprylate/Caprate, Sodium Hyaluronate, Aspartic Acid, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Lecithin, Butylene Glycol, Polyvinyl Alcohol, Sodium Lactate, Sodium PCA, PCA, Sorbitan Isostearate, Carbomer, Polysorbate 20, Polysorbate 60, Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Xanthan Gum, Isomalt, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Tocopherol, Sodium Benzoate, Phenylpropanol, Glyceryl Caprylate, Symphytum Officinale Callus Culture Extract.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart