Krem Hidratues me Peptide The Inkey List

2,850L

Peptide Moisturizer The Inkey List

 

Krem hidratues ushqyes dhe i përthitshëm shpejt nga lëkura me një dyshe peptidesh që mbështesin kolagjenin natyral dhe hidratojnë lëkurën. Me një përdorim të vazhdueshëm, këto peptidet e lënë lëkurën të duket e re dhe e rehatshme.

Përshkrimi
  • 2% Royal Epigen P5™ ndihmon në njëtrajtësimin e lëkurës dhe vonon plakjen e qelizave të lëkurës
  • 1% Solucioni Hidratues me Peptide mbështet barrierën e lagështirës së lëkurës për një lëkurë më rrezatuese
Si ta përdor?
Përdoret në mëngjes dhe darkë. Aplikoni një sasi sa madhësia e një kokrre bizeleje dhe masazhojeni në lëkurë dhe qafë.
Përbërësit
Aqua (Water/Eau), Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Betaine, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Carbomer, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Hydroxide, Ethylhexyl-glycerin, Sodium Gluconate, Tocopheryl Acetate, Dehydroacetic Acid, Hydrogenated Lecithin, Phenethyl Alcohol, Acetyl Hexapeptide-37, Maltodextrin, Pentapeptide-48.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart