Krem Hidratues me SPF 25 CeraVe

2,500L

AM Facial Moisturizing Lotion CeraVe

Ky locion i lehtë me SPF 25 na mbron lëkurën nga dielli dhe rrezet e dëmshme UVA dhe UVB. E përshtatur për lëkurë të thatë në normale me 3 ceramide të nevojshme për lëkurën.

Përshkrimi
  • Ceramide
  • Acid Hialuronik
  • MVE®
Si ta përdor?
Përdoreni si hapin e fundit të rutinës së lëkurës në mëngjes. Prisni sa të thahet kremi përpara se të vendosni makeup.
Përbërësit
Aqua/Water, Homosalate, Glycerin, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Niacinamide, Silica, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Peg-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Stearic Acid, Behentromonium Methosulfate, Capryl Glycol, Palmitic Acid, Ammonium Polycryloyldimethyl Tuarate, Xanthan Gum, Disodium Edta, Tocopherol, Sodium Lauroyl Lactylate, Myristic Acid, Sodium Hyaluronate, Ceramide Np, Ceramide Ap, Phytosphingosine, Cholesterol, Cerbomer, Ethylhexylglycerin, Ceramide Eop
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart