Krem Hidratues me Turmerik The Inkey List

2,100L

Turmeric Moisturizer The Inkey List

 

Ky krem shkëlqyes ka veti antioksidante për të parandaluar dehidratimin e lëkurës. Falë Turmerikut të kombinuar me Vitaminë E dhe Squalane, ky hidratues mund të zbusë thatësinë e lëkurës.

Përshkrimi
  • 1% Vitaminë E
  • Squalane
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Aplikoni një sasi sa madhësia e një kokrre bizeleje dhe masazhojeni në lëkurë dhe qafë.
Përbërësit
Aqua (Water/Eau), Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Niacinamide, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Dehydroacetic Acid, Lecithin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart