Krem Hidratues me Vaj Kërpi The Inkey List

1,750L

Hemp Oil Moisturizer The Inkey List

 

Krem i lehtë hidratues që ushqen lëkurën dhe e ndihmon atë të duket më gjallëruese. Një formulë me Omega-3, Omega-6 dhe ekstrakte çaji jeshil që përthithet shpejt nga lëkura dhe e qetëson atë.

Përshkrimi
  • Vaj Cannabis Sativa
  • Betaine
  • Ekstrakt nga gjethet e Camellia Sinensis (çaj jeshil)
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Aplikoni një sasi sa madhësia e një kokrre bizeleje dhe masazhojeni në lëkurë dhe qafë.
Përbërësit
Water (Aqua / Eau), Glycerin, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Isoamyl Laurate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Betaine, PentaerythritylDistearate, Propanediol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Polyacrylate Crosspoly- mer-6, Phenoxyethanol, Sodium Levulinate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Anisate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Hydroxide, t-Butyl Alcohol.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart