Krem Hidratues me Vitaminë B, C dhe E The Inkey List

1,200L

Vitamin B, C and E Moisturizer The Inkey List

 

Ky krem hidratues ditor sjell vitaminat esenciale për një lëkurë të shëndetshme, duke përfshirë B3 (Niacinamidë) për të balancuar yndyrën, Vitaminën C antioksidante shndritëse dhe Vitaminën E për zbutje. Formulë perfekte për lëkura normale, për t’i mirëmbajtur të shëndetshme.

Përshkrimi
  • Vitaminë B3
  • Vitaminë C
  • Vitaminë E
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë, pas larësit dhe serumeve. Aplikoni një sasi sa madhësia e një kokrre bizeleje dhe masazhojeni në lëkurë dhe qafë.
Përbërësit
Aqua (Water/Eau), Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Niacinamide, Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Dehydroacetic Acid, Lecithin, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart