Krem Hidratues Multi-Biotik The Inkey List

3,000L

Multi-Biotic Moisturizer The Inkey List

 

Ky krem Multi-Biotik kombinon pro-biotikë me nutrientë të tjerë për të vendosur një balancë të shëndetshme pH-i dhe për të promovuar një lëkurë të shëndetshme. Gjithashtu mbron lëkurën nga ndotjet e mjedisit. Një lëkurë e pabalancuar mund të përshpejtojë procesin e plakjes së lëkurës, irritimit dhe mbiprodhimit të yndyrës.

Përshkrimi
  • 5% Yogurtene®
  • 2% Brightenyl®
  • 2% Squalane
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Përhapni një shtresë të hollë në fytyrë dhe qafë të pastër.
Përbërësit
Water (Aqua / Eau), Inulin, Glycerin, Isoamyl Laurate, Propanediol, Squalane, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil, Phenoxyethanol, Yogurt Powder, Sodium Caproyl Prolinate, Carbomer, Isoamyl Cocoate, Benzyl Alcohol, Sodium Hyaluronate, Sodium Stearoyl Glutamate, Ethylhexylglycerin, Diglucosyl Gallic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Dehydroacetic Acid.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart