Krem Hidratues për Lëkurë të Thatë CeraVe

2,350L

Moisturizing Cream CeraVe

 

Një barrierë lëkure e kompromentuar mund të shkaktojë thatësirë, kruarje dhe probleme më të rënda si psoriasis apo ekzemë. Ky krem hidratues funksionon duke hidratuar lëkurën dhe duke restauruar barrierën mbrojtëse të lëkurës. E zhvilluar nga dermatologë për lëkurë të thatë deri në shumë të thatë. E përshtatshme për lëkura sensitive.

Përshkrimi
  • Teknologjia MVE
  • Ceramide
  • Acid Hialuronik
Si ta përdor?
Përdoreni lirisht në zona të thata.
Përbërësit
Aqua / Water / Eau, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Petrolatum, Potassium Phosphate, Ceramide Np, Ceramide Ap, Ceramide Eop, Carbomer, Dimethicone, Behentrimonium Methosulfate, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium Hyaluronate, Cholesterol, Phenoxyethanol, Disodium Edta, Dipotassium Phosphate, Tocopherol, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart