Krem Hidratues Symbright The Inkey List

2,200L

Symbright Moisturizer The Inkey List

 

Një krem i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave duke filluar nga ato më të thatat deri tek ato më të yndyrshmet, ku përfshihen edhe lëkurat e ndjeshme. Ideal për t’i dhënë gjallëri lëkurës, shkëlqimin e munguar dhe për të njëtrajtësuar tonin e lëkurës.

Përshkrimi
  • 0.5% SYMBRIGHT i jep shkëlqim lëkurës dhe njëtrajtëson tonin e lëkurës
  • 2% Ekstrakt Kumbullash Kakadu të pasura në vitaminë C
  • 1% Kompleks Algash të Kuqe i ofrojnë hidratimin e munguar lëkurës
Si ta përdor?
Mund të përdorni një sasi sa kokrra e bizeles mbi fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe në mbrëmje pas hapit të larjes.
Përbërësit
Water (Aqua /Eau), Glycerin, Glyceryl Stearate SE, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Carbomer, Sclareolide, Mica, Kappaphycus Alvarezii Extract, Ethylhexylglycerin, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxide, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sea Water, CI 77891 (Titanium Dioxide)
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart