Krem Mbrojtës Kundër Diellit me SPF 30 Drunk Elephant

4,950L

Umbra™ Sheer Physical Daily Defense Broad Spectrum Sunscreen SPF 30 Drunk Elephant

 

Një krem mineral apo fizikë që mbron një spektër të gjerë rrezesh UVA/UVB, i cili mbron nga rrezet e dëmshme të diellit dhe nga radikalet e lira.

Përshkrimi
  • Ekstrat nga Kërcelli i Lulediellit
  • Ekstrat Algash i pasur me Astaksanthin
  • Vaj Mjedre
Si ta përdor?
Shpërndajeni në mënyrë të njëtrajtshme mbi fytyrë, qafë, kraharor dhe kurrizin e duarve në mëngjes.
Përbërësit
Zinc Oxide 20%, Water, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonate, Pentylene Glycol, Glycerin, Steareth-2, Propanediol, Steareth-21, Polyhydroxystearic Acid, Cetearyl Alcohol, Silica, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Chondrus Crispus Extract, Haematococcus Pluvialis Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Sprout Extract, Vitis Vinifera (Grape) Juice Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Raspberry Seed Oil/Tocopheryl Succinate Aminopropanediol Esters, Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sea Water, Acetyl Glucosamine, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Glycine, Sucrose, Lecithin, Triethoxycaprylylsilane, Xanthan Gum, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Caprylhydroxamic Acid, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sodium Dehydroacetate, Iron Oxides (CI 77491).
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart