Krem Sysh me Kafeinë The Inkey List

1,950L

Caffeine Eye Cream The Inkey List

 

Ky krem sysh hidratues dhe i lehtë shërben për të reduktuar paraqitjen e syve të fryrë, me rrathë të zinj dhe me rrudha të lehta. Kremi punon çudira në zonën poshtë syve. Kafeina është një diuretik që lëshon ujin e mbajtur nga zona e fryrë e syve. Peptidet Matrixyl 3000™ reduktojnë rrudhat e lehta.

Categories: , Tag:
Përshkrimi
  • Kafeina ul fryrjen e syve
  • Peptidet Matrixyl 3000™ promovojnë prodhimin e kolagjenit
Si ta përdor?
Kremi i syve me Kafeinë mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Vendosni një sasi të vogël mbi gishtin e unazës dhe ndiqni konturin e syve. Ndiqeni këtë hap me një krem të përgjitshëm hidratues fytyre. Për një efekt më zbutës, vendoseni kremin e syve në frigorifer 30 minuta para përdorimit.
Përbërësit
Water (Aqua / Eau), Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Propanediol, Polyglyceryl-6 Distearate, Cetyl Alcohol, Hydroxyethyl Acrylate/sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Jojoba Esters, Glyceryl Dibehenate, Albizia Julibrissin Bark Extract, Squalane, Caffeine, Polyglyceryl-3 Beeswax, Phospholipids, Tribehenin, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Glycine Soja (Soybean) Extract, Polysorbate 60, Disodium Edta, Glyceryl Behenate, Glycolipids, Butylene Glycol, Glycine Soja (Soybean) Sterol, Leuconostoc/radish Root Ferment Filtrate, Hyaluronic Acid, Carbomer, Darutoside, Polysorbate 20, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1, Phenoxyethanol.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart