Krem Sysh Ndriçues The Inkey List

2,000L

Brighten-I Eye Cream The Inkey List

 Ky krem kombinon mirëmbajtjen e lëkurës me kozmetikën, duke ofruar avantazhe afatgjata dhe afatshkurtra. 4 herë më e fuqishme se vitamina C. Ky krem redukton shfaqjen e rrathëve të zinj dhe shërben për të ndriçuar zonën poshtë syve. Mund të shërbejë edhe si bazë makeup-i. Aplikatori metalik ndihmon për të zbutur zonën poshtë syve, nëse sapo jeni zgjuar në mëngjes.

Nuk ka gjendje!

Categories: , Tags: , , ,
Përshkrimi
  • BRIGHTENYL™ 2%
  • Mineral Mica 1%
  • Blurrin Technology 5%

BRIGHTENYL™ është Trademark i Givaudan.

Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Me kujdes shtrydhni tubetën dhe nxirrni një pikë të vogël kremi. Me aplikatorin metalik, aplikojeni para dhe mbrapa në zonën poshtë syve. Ndiqeni këtë hap me kremin e zakonshëm hidratues.
Përbërësit
Aqua (Water/Eau), Cyclopentasiloxane, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Candelilla/Jojoba/Rice Bran Polyglyceryl-3 Esters, Trichilia Emetica (Mafura) Seed Butter, Ethylhexyl Palmitate, Mica, Phenoxyethanol, Cetearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Lactylate, Benzyl Alcohol, Hydroxyacetophenone, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Polysilicone-11, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Aminobutyric Acid, Barium Sulfate, Sodium Gluconate, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Silica, Dehydroacetic Acid, Centella Asiatica, Panax Ginseng Root Extract, Portulaca Oleracea Extract, Diglucosyl Gallic Acid, Trihydroxystearin, Tin Oxide, Sodium Benzoate, Sodium Hyaluronate, Glucomannan, CI 77891 (Titanium Dioxide).
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart