Larës Fytyre Drunk Elephant

5,000L

Beste™ No. 9 Jelly Cleanser Drunk Elephant

 

Një larës i butë dhe i lehtë që pastron lëkurën nga papastërtitë, yndyra e tepër, makeup-i dhe ndotja mjedisore. E lë lëkurën të ndihet e pastër dhe e zbutur.

Nuk ka gjendje!

Përshkrimi
  • Përzierje Surfaktantësh
  • Glicerinë
  • Ekstrakt Fruti Kantalup
Si ta përdor?
Drunk Elephant rekomandon përdorimin në darkë. Masazhoni larësin me ujë të vakët mbi fytyrë dhe qafë duke kryer lëvizje rrethore mbi lëkurë. Më pas shpëlajeni mirë me ujë dhe thajeni lëkurën.
Përbërësit
Water, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Propanediol, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Glycolipids, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Lauryl Glucoside, Cucumis Melo Cantalupensis Fruit Extract, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Dipotassium Glycyrrhizate, Tocopherol, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Polylysine.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart