Larës me Acid Salicilik CeraVe

2,000L

Renewing SA Cleanser CeraVe

 

Ky larës me Acid Salicilik përfaqëson një mënyrë më të butë për të eksfoljuar fytyrën. Përveç pastrimit të zakonshëm të lëkurës, ky larës largon gjithashtu qelizat e vdekura, përmirëson zonat e thata dhe zbut lëkurën e ashpër. E përshtatshme për trupin ashtu si për fytyrën. Lëkura ndihet më e butë dhe e rigjallëruar pas larjes.

Nuk ka gjendje!

Përshkrimi
  • Acid Salicilik
  • Vitaminë D
  • Ceramide
  • Acid Hialuronik
  • Niacinamidë
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Masazhoni larësin me ujë të vakët mbi fytyrë dhe qafë duke kryer lëvizje rrethore mbi lëkurë. Më pas shpëlajeni mirë me ujë dhe thajeni lëkurën.
Përbërësit
Aqua/Water/Eau, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Glycerin, Sodium, Lauroyl Sarcosinate, Niacinamide, Gluconolactone, Peg-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Zea Mays Oil/Corn Oil, Ceramide Np, Ceramide Ap, Ceramide Eop, Carbomer, Calcium Gluconate, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Lauroyl Lactylate, Cholecalciferol, Cholesterol, Phenoxyethanol, Disodium Edta, Tetrasodium Edta, Hydrolyzed, Hyaluronic Acid, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart