Larës Hidratues Fytyre CeraVe

1,400L2,100L

Hydrating Facial Cleanser CeraVe

 

Ky larës është formuluar nga dermatologë për të pastruar fytyrën nga papastëritë dhe për t’i dhënë rigjallëri lëkurës. Përbëhet nga tri lloje të nevojshme caramidesh për të riforcuar barrierën natyrale mbrojtëse të lëkurës dhe nga Acid Hialuronik që hidraton lëkurën.

Clear

1,400L2,100L

Sasia ml
This option is required
236 ml 473 ml
Clear selection
Përshkrimi
  • Tri lloje Ceramidesh
  • Acid Hialuronik
Additional Information

Additional information

Sasia ml

236 ml, 473 ml

Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Masazhoni larësin me ujë të vakët mbi fytyrë dhe qafë duke kryer lëvizje rrethore mbi lëkurë. Më pas shpëlajeni mirë me ujë dhe thajeni lëkurën.
Përbërësit
Aqua / Water / Eau, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Peg-40 Stearate, Stearyl Alcohol, Potassium Phosphate, Ceramide Np, Ceramide Ap, Ceramide Eop, Carbomer, Glyceryl Stearate, Behentrimonium Methosulfate, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium Hyaluronate, Cholesterol, Phenoxyethanol, Disodium Edta, Dipotassium Phosphate, Tocopherol, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart