Larës Hidratues Kundër Plakjes Paula’s Choice

3,300L

RESIST Optimal Results Hydrating Cleanser Paula’s Choice

 

Ky larës duhet të përfaqësojë hapin e parë në rutinën tuaj për të luftuar shenjat e plakjes duke riforcuar barrierën natyrale të lëkurës. I jep lëkurës freski, butësi dhe një pamje më rinore.

Përshkrimi
  • Ekstrakt çaji jeshil
  • Trigliceride Kaprike/Kaprilike
  • Ekstrakt kamomili
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Lageni paraprakisht fytyrën dhe sytë me ujë. Përdorni një sasi të vogël larësi dhe kryeni lëvizje rrethore mbi fytyrë. Shpëlajeni mirë fytyrën dhe qafën me ujë. Për të hequr makeup të rëndë mund ta përsërisni këtë proces dy herë.
Përbërësit
Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride (emollient/texture-enhancing), Glycerin (hydration/skin replenishing), PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate (cleansing), Methyl Gluceth-20 (hydration/texture-enhancing), PPG-20 Methyl Glucose Ether (texture-enhancing), Glyceryl Stearate (texture-enhancing), Stearyl Alcohol (texture-enhancing), Polyacrylamide (texture-enhancing), Decyl Glucoside (cleansing), Methyl Glucose Sesquistearate (cleansing), Camellia Oleifera (Green Tea) Leaf Extract (antioxidant), Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract (skin-soothing), Soapberry (Sapindus Mukurossi) Peel Extract (cleansing), C13-14 Isoparaffin (texture-enhancing), Laureth-7 (texture-enhancing), Xanthan Gum (texture-enhancing), Disodium EDTA (stabilizer), Citric Acid (pH adjuster), Caprylyl Glycol (preservative), Hexylene Glycol (preservative), Phenoxyethanol (preservative), Ethylhexylglycerin (preservative).
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart