Larës i Dyfishtë me Ujë dhe Vaj The Inkey List

2,100L

Oil & Water Double Cleanser The Inkey List

 

Një larës që pastron makeup-in dhe papastëritë e lëkurës duke e ushqyer lëkurën. Ky larës përmirëson nivelet e lagështirës së lëkurës.

Përshkrimi
  • 16% Vaj Bajamesh të Ëmbla
  • 2% Vaj Hippophae
  • 1% Panthenol
Si ta përdor?
Tundeni shishen mirë për të aktivizuar formulën. Përhapeni në një copë pambuku dhe fshini me të fytyrën dhe qafën. Shpëlajeni me ujë dhe përdorni një larës tjetër të plotë për larje të dyfishtë nëse preferoni.
Përbërësit
Aqua (Water/ Eau), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Isopropyl Palmitate, Isododecane, Hydrogenated Tetradecenyl/ Methylpentadecene, Hippophae Rhamnoides (Seabuckthorn) Fruit Oil, Panthenol, Disodium Phosphate, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Glycerin, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Citric Acid, Avena Strigosa Seed Extract, Lecithin, Calcium Gluconate, Potassium Sorbate.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart