Larës me Acid Fulvik The Inkey List

2,200L

Fulvic Acid Brightening Cleanser The Inkey List

 

Një larës luksoz në trajtë xheli butësisht eksfoljon butësisht lëkurën për të shfaqur një ton më të pasur dhe shndritshëm, teksa njëkohësisht largon makeup-in, kremin e diellit dhe papastërti të tjera.

Përshkrimi
  • 0.5% Dhé Nordik, i pasur në acid fulvik, i cili eksfoljon lëkurën duke lënë pas një lëkurë të butë dhe të pastër. Acidi fulvik gjithashtu mbahet si një antioksidant me veti të dalluara anti-inflamatore.
  • 1.5% Kompleks Kumbullash Kakadu, të cilat përmbajnë 50 herë më shumë vitaminë C se portokallët
  • 1% Ekstrakt nga rrënja Liquorice që trajton hiperpigmentimin
  • 0.5% Aloe Vera
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Masazhoni larësin me ujë të vakët mbi fytyrë dhe qafë duke kryer lëvizje rrethore mbi lëkurë. Më pas shpëlani mirë me ujë dhe thani lëkurën.
Përbërësit
Water (Aqua /Eau), Coco-Glucoside, Glycerin, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Caprylic/Capric Triglyceride, Peat, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Disodium EDTA, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Dehydroacetic Acid, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract, Potassium Sorbate
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart