Larës me Acid Salicilik The Inkey List

2,100L

Salicylic Acid Cleanser The Inkey List

Ky larës shkumues largon papastërtitë dhe makeup-in, duke ndihmuar në reduktimin e pikave të zeza dhe akneve. Ky larës me Acid Salicilik ka një përbërje shtesë zinku. Së bashku ata kontrollojnë yndyrën e tepërt dhe promovojnë një ton të njëtrajtshëm lëkure.

Nuk ka gjendje!

Përshkrimi
  • 2% Acid Salicilik pastron poret dhe eksfoljon lehtësisht
  • Përbërja e zinkut redukton yndyrën e tepërt
  • 0.5% Allantoin qetëson irritimin
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Masazhoni një sasi të vogël mbi fytyrë dhe qafë pak të lagur për të paktën 60 sekonda. Shpëlajeni mirë me ujë dhe ndiqni pjesën tjetër të rutinës suaj.
Përbërësit
Aqua (Water), Propanediol, Glycerin, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Salicylic Acid, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Betaine, Zinc PCA, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Allantoin, Sodium Hydroxide, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Benzyl Alcohol, Coconut Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Citric Acid, Dehydroacetic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart