Larës për Normalizimin e Poreve Paula’s Choice

3,000L

CLEAR Pore Normalizing Cleanser Paula’s Choice

 

Ky larës freskues largon yndyrën e tepërt, mbetjet në lëkurë dhe papastëritë që bllokojnë poret e lëkurës.  Targeton aknet dhe skuqjet e lëkurës, duke mos dëmtuar lëkurën.

Përshkrimi
  • Glicerinë
  • Panthenol (Vitaminë B5)
  • Sulfat Laureth Natriumi
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Lageni paraprakisht fytyrën dhe sytë me ujë. Përdorni një sasi të vogël larësi dhe kryeni lëvizje rrethore mbi fytyrë. Shpëlajeni mirë fytyrën dhe qafën me ujë. Për të hequr makeup të rëndë mund ta përsërisni këtë proces dy herë.
Përbërësit
Aqua, Sodium Lauroyl Sarcosinate (cleansing agent), Acrylates/Steareth-20 Methacrylate Copolymer (texture-enhancing), Glycerin (skin replenishing), PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate (hydrating cleansing agent), Sodium Laureth Sulfate (cleansing agent), Salicylic Acid (skin-soothing), Arginine (amino acid/hydration), Butylene Glycol (texture enhancer), PEG-7 Glyceryl Cocoate (cleansing/skin-softening/emulsifier), Panthenol (hydration), Disodium EDTA (chelating agent), Citric Acid (pH adjuster), PEG-60 Hydrogenated Castor Oil (skin-softening), Sodium Citrate (chelating agent), Phenoxyethanol (preservative), Caprylyl Glycol (preservative), Chlorphenesin (preservative).
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart