Larës për të Balancuar Lëkurën Paula’s Choice

3,100L

SKIN BALANCING Oil-Reducing Cleanser Paula’s Choice

 

Ky larës shkumues largon papastëritë, yndyrën e tepërt dhe makeup-in pa e dëmtuar lëkurën. Ideal nëse keni pika të zeza dhe pore të dukshme.

Përshkrimi
  • Aloe Vera
  • Glicerinë
  • Vaj Luledielli
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Lagni paraprakisht fytyrën dhe sytë me ujë. Përdorni një sasi të vogël larësi dhe kryeni lëvizje rrethore mbi fytyrë. Shpëlajeni mirë fytyrën dhe qafën me ujë. Për të hequr makeup të rëndë mund ta përsërisni këtë proces dy herë.
Përbërësit
Aqua, Sodium Cocoyl Isethionate (cleansing), Sodium Lauroamphoacetate (cleansing), Stearic Acid (texture-enhancing), Glycerin (hydration/skin-replenishing), Glycol Distearate (texture-enhancing), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (non-fragrant oil/antioxidant), Acrylates Copolymer (texture-enhancing), Cetearyl Alcohol (texture-enhancing), Aloe Barbadensis Leaf Juice (hydration/skin-soothing), Sodium Chloride (stabilizer), Sodium Hydroxide (pH balancing), Xanthan Gum (texture-enhancing), Caprylyl Glycol (preservative), Hexylene Glycol (preservative), Disodium EDTA (stabilizer), Phenoxyethanol (preservative).
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart