Larës Shkumues Fytyre CeraVe

1,700L2,200L

Foaming Facial Cleanser CeraVe 

 

Ky larës është ideal për të pastruar lëkurën nga papastëritë, makeup-i dhe yndyra e tepërt. Është një larës i butë me përbërës që mirëmbajnë balancën e lagështirës së lëkurës.

Clear

1,700L2,200L

Sasia ml
This option is required
236 ml 473 ml
Clear selection
Përshkrimi
  • Ceramidet mirëmbajnë barrierën natyrale mbrojtëse të lëkurës
  • Acidi Hialuronik ndihmon lëkurën të ruajë lagështinë
  • Niacinamida qetëson lëkurën
Additional Information

Additional information

Sasia ml

236 ml, 473 ml

Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Masazhoni larësin me ujë të vakët mbi fytyrë dhe qafë duke kryer lëvizje rrethore mbi lëkurë. Më pas shpëlajeni mirë me ujë dhe thajeni lëkurën.
Përbërësit
Aqua / Water / Eau, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Peg-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Niacinamide, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Sodium Methyl Cocoyl, Taurate, Propylene Glycol, Ceramide Np, Ceramide Ap, Ceramide Eop, Carbomer, Methylparaben, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Lactylate, Cholesterol, Disodium Edta, Propylparaben, Citric Acid, Tetrasodium Edta, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Phytosphingosine, Xanthan Gum
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart