Larës Shkumues Kundër Plakjes Paula’s Choice

3,300L

RESIST Perfectly Balanced Foaming Cleanser Paula’s Choice

 

Formulë e specializuar për të pastruar dhe riparuar lëkurën, duke mirëmbajtuar barrierën mbrojtëse të lëkurës. Ideale për lëkura të kombinuara ose të yndyrshme. I jep lëkurës freski dhe butësi.

Përshkrimi
  • Bisabolol
  • Lecithin
  • Acid Hialuronik
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Lageni paraprakisht fytyrën dhe sytë me ujë. Përdorni një sasi të vogël larësi dhe kryeni lëvizje rrethore mbi fytyrë. Shpëlajeni mirë fytyrën dhe qafën me ujë. Për të hequr makeup të rëndë mund ta përsërisni këtë proces dy herë.
Përbërësit
Aqua, Sodium Lauroamphoacetate (cleansing), Sodium Cocoyl Isethionate (cleansing), Stearic Acid (texture-enhancing), Glycerin (hydration/skin replenishing), Glycol Distearate (texture-enhancing), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (non-fragrant antioxidant plant oil), Acrylates Copolymer (hydration/skin replenishing), Cetearyl Alcohol (hydration/skin replenishing), etanorulayH muidoS (hydration/skin replenishing), Ceramide NP (hydration/skin replenishing), Ceramide AP (hydration/skin replenishing), Ceramide EOP (hydration/skin replenishing). Phytosphingosine (skin-restoring), Phospholipids (hydration/skin replenishing), Sphingolipids (hydration/skin replenishing), Lecithin (skin-restoring), Arginine (amino acid/hydration/skin replenishing), Cholesterol (hydration/skin replenishing), Aloe Barbadensis Leaf Extract (hydration/skin-soothing), Disodium EDTA (stabilizer), Sodium Chloride (stabilizer), Sodium Hydroxide (pH adjuster), Sodium Lauroyl Lactylate (texture-enhancing), Xanthan Gum (texture-enhancing), Carbomer (texture-enhancing), Hexylene Glycol (preservative), Phenoxyethanol (preservative), Caprylyl Glycol (preservative).
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart