Locion Hidratues Ditor CeraVe

1,600L

Daily Moisturizing Lotion CeraVe

 

Një krem hidratues ditor është i nevojshëm. Ky krem është i lehtë, jo me bazë vajore dhe ndihmon në hidratimin e lëkurës dhe riforcimin e barrierës natyrale mbrojtëse të lëkurës. I formuluar me tri Ceramide dhe Acid Hialuronik, së bashku me Teknologjinë MVE të patentuar, ky krem ofron hidratim afatgjatë dhe formulë jo komedogjenike që nuk bllokon poret. 24-orë hidratim i premtuar.

Nuk ka gjendje!

Përshkrimi
  • Teknologjia MVE
  • Ceramide
  • Acid Hialuronik
Si ta përdor?
Përdoreni lirisht në mëngjes dhe darkë.
Përbërësit
Aqua / Water / Eau, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Potassium Phosphate, Ceramide Np, Ceramide Ap, Ceramide Eop, Carbomer, Dimethicone, Ceteareth-20, Behentrimonium Methosulfate, Methylparaben, Sodium Lauroyl Lactylate, Cholesterol, Disodium Edta, Dipotassium Phosphate, Propylparaben, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Polysorbate 20, Polyglyceryl-3 Diisostearate
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart