Locion Hidratues Ultra- i Lehtë me SPF 30 CeraVe

2,800L

Ultra-Light Moisturizing Lotion SPF 30 CeraVe
Një krem hidratues i lehtë, i përshtatshëm për lëkura të yndryshme në normale. Pa përmbajtje vajore dhe me përbërës të shëndetshëm si Acidi Hialuronik për të mirëmbajtur lagështinë e lëkurës dhe 3 lloje Ceramidesh.

Përshkrimi
  • Ceramide
  • Acid Hialuronik
  • Teknologjia MVE
Si ta përdor?
Përdoreni si hapin e fundit të rutinës së lëkurës në mëngjes. Prisni sa të thahet kremi përpara se të vendosni makeup.
Përbërësit
Aqua / Water / Eau, Homosalate, Ethylhexyl Salicylate,C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate Se, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Glycerin, Pentylene Glycol, Ceramide Np, Ceramide Ap, Ceramide Eop, Carbomer, Sodium Acryloyldimethyltaurate/Vp Crosspolymer, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium Hyaluronate, Cholesterol, Phenoxyethanol, Disodium Edta, Hydroxyacetophenone, Citric Acid, Phytosphingosine, Xanthan Gum, T-Butyl Alcohol, Ethylhexylglycerin.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart