Niacinamidë 10% + Zink 1% The Ordinary

1,500L

Niacinamide 10% + Zinc 1% The Ordinary

 

Niacinamida vepron për të reduktuar shfaqjen e akneve dhe për të zhbllokuar poret e bllokuara. 10% përqendrim i niacinamidës së bashku me kripën me Zink të Acidit Karboksilik Pirrolidinë funksionojnë për të kontrolluar prodhimin e yndyrës në lëkurë.

Kujdes: Të mos përdoret me Vitaminë C në të njëjtën kohë, të alternohet përdorimi i tyre, sepse Vitamina C dhe niacinamida ulin efektivitetin e njëra-tjetrës.

Përshkrimi
  • Niacinamidë
  • Zink PCA
Si ta përdor?
Përdoreni në darkë ose mëngjes mbi lëkurë të padëmtuar, duke përfshirë qafën dhe fytyrën.
Përbërësit
Aqua (Water), Niacinamide, Pentylene Glycol, Zinc PCA, Dimethyl Isosorbide, Tamarindus Indica Seed Gum, Xanthan gum, Isoceteth-20, Ethoxydiglycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart