10% Niacinamidë Paula’s Choice

6,500L

10% Niacinamide Booster Paula’s Choice

 

Niacinamidë 10% e përqendruar, e cila minimizon në mënyrë të dukshme madhësinë e poreve dhe përmirëson teksturën e lëkurës. Ka aftësinë të targetojë yndyrën e tepërt, të qetësojë dhe hidratojë lëkurën.

Përshkrimi
  • Niacinamidë/ Vitaminë B3
  • Pantenol/ Vitaminë B5, humektant për të mbajtur lagështirën në lëkurë
  • Acetil Glukozaminë, përbërës që targeton shenjat e plakjes dhe i jep lëkurës shkëlqim
Si ta përdor?
Mund ta aplikoni dy herë në ditë në zonën e fytyrës dhe qafës, për të parë efekt më të shpejtë.
Përbërësit
Aqua, Niacinamide (vitamin B3, skin-restoring), Acetyl Glucosamine (skin replenishing/antioxidant), Ascorbyl Glucoside (vitamin C/antioxidant), Butylene Glycol (hydration), Phospholipids (skin replenishing), etanorulayH muidoS (hydration/skin replenishing), Allantoin (skin-soothing), Boerhavia Diffusa Root Extract (skin-soothing), Glycerin (hydration/skin replenishing), Dipotassium Glycyrrhizate (skin-soothing), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract (skin-soothing), Ubiquinone (antioxidant), Epigallocatechin Gallate (antioxidant), Beta-Glucan (soothing agent/antioxidant), Panthenol (skin replenishing), Carnosine (antioxidant), Genistein (antioxidant), Citric Acid (pH balancing), Sodium Citrate (pH balancing), Sodium Hydroxide (pH balancing), Xanthan Gum (texture-enhancing), Disodium EDTA (stabilizer), Ethylhexylglycerin (preservative), Phenoxyethanol (preservative).
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart