Niacinamidë The Inkey List

1,500L

Niacinamide The Inkey List

 

Një serum i fuqishëm dhe i lehtë që përmban 10% Niacinamidë. Kjo vitamin B3 që prodhohet natyralisht është efektive në reduktimin e yndyrës së tepërt, akneve dhe skuqjeve të lëkurës. Është e formuluar me 1% Acid Hialuronik për hidratim shtesë.

Nuk ka gjendje!

Përshkrimi
  • 10% Niacinamidë
  • 1% Acid Hialuronik
Si ta përdor?
Për mëngjes dhe darkë, aplikoni butësisht një sasi sa madhësia e një kokrre bizeleje.
Përbërësit
Water (Aqua/ Eau), Niacinamide, Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Squalane, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hydroxyethylcellulose, Phospholipids, Xanthan Gum, Glycine Soja (Soybean) Extract, Allantoin, Disodium Edta, Polysorbate 60, Panthenol, Glycolipids, Glycine Soja (Soybean) Sterol, Disodium Phosphate, Citric Acid, Sodium Phosphate.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart