Promovues Kolagjeni The Inkey List

1,900L

Collagen Booster The Inkey List

 

Serum që ndihmon në paraqitjen e lëkurës si më të gjallë dhe të qëndrueshme dhe redukton shfaqjen e rrudhave të lehta dhe më të dukshme.
Duke përdorur peptidet Matrixyl 3000™, ky serum zbutës dhe hidratues imiton efektin që ka kolagjeni natural në lëkurën tuaj. Peptidet Syn-Tacks™ Dual gjithashtu minimizojnë prezencën e rrudhave.

Përshkrimi
  • Peptide Matrixyl 3000™
  • Peptide Syn-Tacks™ Dual
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Aplikoni një sasi sa madhësia e një kokrre bizeleje dhe masazhojeni në lëkurë dhe qafë. Ndiqeni me serume dhe krem hidratues.
Përbërësit
Water (Aqua / Eau), Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Carbomer, Hyaluronic Acid, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminohydroxybutyrate, Polysorbate 20, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart