Q10 The Inkey List

1,200L

Q10 The Inkey List

 

Ky antioksidant punon për të mbrojtur lëkurën tuaj, për ta hidratuar dhe targetuar shenjat e plakjes. Q10 punon me shtresat e sipërme të lëkurës, duke mbrojtur lëkurën nga stresorët mjedisorë. E rekomanduar për të gjitha llojet e lëkurave.

Përshkrimi
  • Syn®-tacks, peptide që promovojnë prodhimin e kolagjenit
  • Squalane hidraton dhe mbron lëkurën
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Aplikoni një sasi sa madhësia e një kokrre bizeleje dhe masazhojeni në lëkurë dhe qafë.
Përbërësit
Water (Aqua / Eau), Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Caprylic/capric Triglyceride, Dimethicone, Hydroxyethyl Acrylate/sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Caprylyl Glycol, Squalane, Phospholipids, Lecithin, Glycine Soja (Soybean) Extract, Carbomer, Polysorbate 60, Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Disodium Edta, Sodium Hydroxide, Glycolipids, Glycine Soja (Soybean) Sterol, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminobutyroyl Hydroxythreonine, Palmitoyl Dipeptide-5 Diaminohy- droxybutyrate, Leuconostoc/radish Root Ferment Filtrate, Hyaluronic Acid, Phenoxyethanol.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart