Serum Hidratues Drunk Elephant

7,200L

B-Hydra™ Intensive Hydration Serum Drunk Elephant

 

Një pije e freskët për një lëkurë të etur. Ky serum hidratues njëtrajtëson tonin e lëkurës dhe përmirëson paraqitjen e lëkurës suaj.

Përshkrimi
  • Ceramide Ananasi
  • Provitaminë B5
  • Hialuronatë Natriumi
Si ta përdor?
Përhapeni mbi fytyrë, qafë, dekolte dhe duar apo zona të tjera që kërkojnë një intensifikim hidratimi.
Përbërësit
Water, Coconut Alkanes, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Glycerin, Pentylene Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Wheat Amino Acids, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Berberis Vulgaris Root Extract, Citrullus Lanatus (Watermelon) Fruit Extract, Lens Esculenta (Lentil) Fruit Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Coco-Caprylate/Caprate, Panthenol, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Dipotassium Glycyrrhizate, Niacinamide, Cyclodextrin, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Phenoxyethanol, Hydroxyproline, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Citric Acid, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Ethylhexylglycerin.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart