Toleriane Larës Shkumues La Roche Posay

2,500L

Toleriane Purifying Foaming Facial Cleanser La Roche Posay

 

Ky larës shkumues lufton aknet, largon yndyrën e tepërt dhe parandalon formimin e akneve të tjera. I formuluar me ceramide dhe niacinamidë, ky larës pastron lëkurën dhe largon papastërtitë pa irrituar lëkurën.

Përshkrimi

 

  • Glicerinë
  • Ujë Termal nga La Roche Posay
Si ta përdor?
Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë. Masazhoni larësin me ujë të vakët mbi fytyrë dhe qafë duke kryer lëvizje rrethore mbi lëkurë. Më pas shpëlani mirë me ujë dhe thani lëkurën.
Përbërësit
Aqua / Water, Glycerin, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Poloxamer 184, Butylene Glycol, Coco-Betaine, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Glycolate, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Disodium EDTA, Citric Acid
2
Total: 5,450L
Select all Deselect all
2
Bulk add to cart