Toner për të Balancuar Lëkurën Paula’s Choice

3,600L

SKIN BALANCING Pore-Reducing Toner Paula’s Choice

 

Ky toner i lehtë përmban ekstrakte bimore, antioksidantë të fuqishëm dhe niacinamidë për të reduktuar yndyrën e tepërt dhe minimizuar paraqitjen e poreve të dukshme. Kjo formulë funksionon për hidratim optimal dhe një lëkurë më të butë.

Përshkrimi
  • Niacinamidë/Vitamin B3
  • Adenozinë
  • Glicerinë
Si ta përdor?
Pas pastrimit të lëkurës me larës, vendosni pak toner mbi një copë pambuku dhe përhapeni në fytyrë dhe qafë. Mos e shpëlani. Ndiqni rutinën me serume, antioksidantë dhe kremin e përshtatshëm hidratues.
Përbërësit
Aqua, Sodium Cocoyl Isethionate (cleansing), Sodium Lauroamphoacetate (cleansing), Stearic Acid (texture-enhancing), Glycerin (hydration/skin-replenishing), Glycol Distearate (texture-enhancing), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (non-fragrant oil/antioxidant), Acrylates Copolymer (texture-enhancing), Cetearyl Alcohol (texture-enhancing), Aloe Barbadensis Leaf Juice (hydration/skin-soothing), Sodium Chloride (stabilizer), Sodium Hydroxide (pH balancing), Xanthan Gum (texture-enhancing), Caprylyl Glycol (preservative), Hexylene Glycol (preservative), Disodium EDTA (stabilizer), Phenoxyethanol (preservative).
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart