Toner PHA The Inkey List

2,200L

PHA Toner The Inkey List

PHA (acid polihidroksik) është një eksfoljant i lehtë kimik për lëkurë të ndjeshme. I përbërë nga molekula të mëdha, heq qelizat e vdekura nga shtresa e sipërfaqes së lëkurës, teksa mban më shumë lagështirë.

Përshkrimi
  • 3% PHA ndihmon në përmirësimin e teksturës së lëkurës
  • 3% Niacinamidet ndihmojnë në reduktimin e mbiprodhimit të yndyrës dhe në njëtrajtësimin e tonit të lëkurës
  • Lëngu nga gjethet e Aloe barabdensis zbut lëkurën
Si ta përdor?
E lehtë mjaftueshëm për përdorim në mëngjes dhe darkë. Përhapeni në një copë pambuku dhe fshini me të fytyrën dhe qafën. Nuk ka nevojë të shpëlahet.
Përbërësit
Water (Aqua / Eau), Propanediol, Gluconolactone, Niacinamide, Pentylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ppg-26-Buteth-26, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Sodium Hydroxide.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart