Toner Plotësues Kundër Plakjes Paula’s Choice

4,150L

RESIST Advanced Replenishing Toner Paula’s Choice

 

Ky toner i butë dhe qumështor ofron një hidratim superior duke minimizuar rrudhat e lehta dhe më të dukshme. Rregullon lëkurat jo të njëtrajtshme dhe i dhuron lëkurës butësi, duke mirëmbajtur barrierën natyrale të lëkurës.

Përshkrimi
  • Acid Hialuronik
  • Ekstrakt çaji jeshil
  • Lecithin
Si ta përdor?
Pas pastrimit të lëkurës me larës, vendosni pak toner mbi një copë pambuku dhe përhapeni në fytyrë dhe qafë. Mos e shpëlani. Ndiqni rutinën me serume, antioksidantë dhe kremin e përshtatshëm hidratues.
Përbërësit
Aqua, Glycerin (hydration/skin replenishing), Ethoxydiglycol (hydration), Niacinamide (skin-restoring), Acetyl Glucosamine (hydration/skin replenishing), xilaS Nigra (Willow) Bark Extract (skin-soothing), Resveratrol (grape-derived antioxidant), etanorulayH muidoS (hydration/skin replenishing), Palmitoyl Tetrapeptide-7 (skin-restoring), Palmitoyl Tripeptide-1 (skin-restoring), Phospholipids (hydration/skin replenishing), Epigallocatechin Gallate (antioxidant), Carnosine (skin-restoring), Genistein (antioxidant), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract (skin-soothing), enisonedA (skin-restoring), Xanthan Gum (texture-enhancing), Citric Acid (pH adjuster), Polysorbate 20 (texture-enhancing), Butylene Glycol (hydration), Ethylhexylglycerin (preservative), Carbomer (texture-enhancing), Tetrasodium EDTA (stabilizer), Phenoxyethanol (preservative).
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart