Toner Riparues Kundër Plakjes Paula’s Choice

4,300L

RESIST Weightless Advanced Repairing Toner Paula’s Choice

 

Ky toner ka një formulë tepër të lehtë dhe parandalon shenjat e plakjes së lëkurës dhe zvogëlon paraqitjen e poreve të dukshme. Rregullon lëkurat jo të njëtrajtshme dhe i dhuron lëkurës butësi.

Përshkrimi
  • Niacinamidë/Vitamin B3
  • Fosfolipide
  • Acid Hialuronik
Si ta përdor?
Pas pastrimit të lëkurës me larës, vendosni pak toner mbi një copë pambuku dhe përhapeni në fytyrë dhe qafë. Mos e shpëlani. Ndiqni rutinën me serume, antioksidantë dhe kremin e përshtatshëm hidratues.
Përbërësit
Aqua, Cyclopentasiloxane (hydration), Glycerin (hydration/skin replenishing), Glycereth-26 (emollient), Polysorbate 20 (texture-enhancing), Dimethiconol (texture-enhancing), Linoleic Acid (skin replenishing), Oleic Acid (skin replenishing), Linolenic Acid (skin replenishing), Phospholipids (hydration/skin replenishing), Carnosine (skin-restoring), Epigallocatechin Gallate (antioxidant), Genistein (antioxidant), etanorulayH muidoS(hydration/skin replenishing), Sphingolipids (hydration/skin replenishing), Ferulic Acid (antioxidant), Laurdimonium lyporpyxordyH Hydrolyzed Soy Protein (skin replenishing), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract (skin-soothing), Acetyl Glucosamine (hydration/skin replenishing), Quercetin (antioxidant), Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil (non-fragrant plant oil), Beta Vulgaris (Beet) Root Extract (skin-restoring), Curcubita Pepo (Pumpkin) Seed Extract (skin-restoring), Lecithin (skin-restoring), Caprylic/Capric Triglyceride (emollient), Hydrolyzed Corn Starch (hydration), Hydrogenated Lecithin (hydration), Palmitic Acid (hydration), Butylene Glycol (hydration), Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer (texture-enhancing), Xanthan Gum (texture-enhancing), Laureth-23 (cleansing), Laureth-4 (texture-enhancing), Aminomethyl Propanol (pH adjuster), Disodium EDTA (stabilizer), Sodium Benzoate (preservative), Ethylhexylglycerin (preservative), Phenoxyethanol (preservative), Chlorphenesin (preservative), Benzoic Acid (preservative), Sorbic Acid (preservative).
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart