Trajtim Nate C-50 Kundër Skuqjes The Inkey List

2,550L

C-50 Blemish Night Treatment The Inkey List

 

Ky trajtim targeton aknet dhe përfaqëson një kombinim të fuqishëm të Vitaminës C dhe E duke zvogëluar sasinë e bakterieve në lëkurën tënde. Acidi Salicilik gjithashtu shërben për të eksfoljuar dhe zhbllokuar poret e dukshme. Ekstrakti i Lotusit balancon sasinë e yndyrës së lëkurës.

Përshkrimi
 • Ujë
 • Propandiol
 • Fosfat Askorbil Natriumi
 • Acid Salicilik
 • Akriloildimetiltaurat Amoni
 • Fenoksietanol
 • Glicerinë
 • Hidroksid Natriumi
 • Metabisulfat Natriumi
 • Madecassoside
 • Glukosid Kaprilil/Kapril
 • Glukonat Natriumi
 • Hidroksiacetofenon
 • Etilheksilglicerinë
 • Lecithin
 • Tocopherol
 • Ekstrakt luleje Nymphae Coerulea
 • Ekstrakt luleje Nelumbo Nucifera
 • Palmitatë Askorbili
 • Vaj Fare Luledielli
Si ta përdor?
Të përdoret si hapi i fundit përpara se të flini. Zëvendësojeni kremin hidratues me këtë hap. Aplikoni një shtresë të hollë në fytyrë dhe qafë. Mund të përdoret edhe në zona të tjera akneike si kurrizi dhe kraharori. Shpëlajeni kur të zgjoheni të nesërmen në mëngjes.
Përbërësit
Aqua (Water/ Eau), Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Carbomer, Phenoxyethanol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Benzyl Alcohol, Squalane, Sodium Lauroyl Lactylate, Sodium PCA, Sodium Hydroxide, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, Ethylhexylglycerin, Sodium Gluconate, PCA, Polysorbate 60, Dehydroacetic Acid, Ceramide NP, Glycine, Alanine, Sorbitan Isostearate, Ceramide AP, Phytosphingosine, Serine, Cholesterol, Valine, Xanthan Gum, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine, Ceramide EOP.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart