Trajtim Nate me Acid Traneksamik The Inkey List

3,200L

Tranexamic Acid Night Treatment The Inkey List

 

Ky trajtim nate targeton hiperpigmentimin, njollat jo të njëtrajtshme dhe të errëta të lëkurës. Ndriçon tonin e lëkurës suaj dhe njëtrajtëson lëkurën tuaj.

Përshkrimi
  • 2% Acidi Traneksamik redukton hiperpigmentimin
  • 2% Ekstrakti nga Kokrra Fruti Acai promovon një ton të njëtrajtshëm lëkure
  • 2% Derivati nga Vitamina C promovon një lëkurë më të shndritshme
Si ta përdor?
Përdoreni si hapin e fundit të rutinës suaj përpara se të shtriheni për të fjetur. Zëvendësojeni kremin hidratues me këtë trajtim vetëm darkave. Shpëlajeni kur të zgjoheni në mëngjes.
Përbërësit
Aqua (Water/ Eau), Butylene Glycol, Glycerin, Ascorbyl Glucoside, Tranexamic Acid, Euterpe Oleracea Fruit Extract, 1-Methylhydanto- in-2-Imide, Sodium Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Carbomer, Sodium Hydroxide, Cetearyl Olivate, Benzyl Alcohol, Sorbitan Olivate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Lecithin, Squalane, Ethylhexylglycerin, Sodium Gluconate, Polysorbate 60, Dehydroacetic Acid, Lactobacillus Ferment, Sorbitan Isostearate.
0
Your Cart is empty
Select all Deselect all
0
Bulk add to cart